תשלום

אנו מקבלים את רוב אמצעי התשלום – פייפאל, העברות בנקאיות וכרטיסי אשראי.

חריטה בהתאמה אישית

אנו משתמשים בציוד לייזר מתקדם לחריטות מדויקות. ניתן לבחור את הגופן והביטוי ואנו נחרוט אותו תמורת 20 ש"ח לאות. אנא פנו אלינו בכל שאלה.

ביצוע ומשלוח

כל הפריטים (למעט הזמנות בהתאמה אישית) יבוצעו וישלחו תוך 14-21 ימי עסקים ממועד התשלום (לא כולל ימי שישי ושבת).
כל העיצובים שלנו ארוזים באריזה מעוצבת המכילה קופסאות תכשיט יחודיות מעץ – חזקות מספיק למשלוח ויפות מספיק לשימוש כקופסת מתנה.
ניתן לאסוף הזמנה מוכנה בתיאום מהסטודיו ברמת גן או להזמין משלוח לבית הלקוח בעלות של 95שח (זמין בעגלת הקניות). המשלוח מגיע תוך 1-3 ימי עסקים מיום המשלוח.

מדיניות ההחזרה שלנו

שביעות הרצון המלאה שלך מהרכישה שלך היא בראש סדר העדיפויות עבורנו. אם מסיבה כלשהי תרצה להחזיר או להחליף פריט שרכשת אנו מציעים מדיניות החזרה של 14 יום. ההחזר עבור הזמנה יעובד רק לאחר שהפריט יגיע חזרה למתקן שלנו ויאושר להיות במצבו המקורי. ההחזר יהיה של 90% מעלות הפריט עם חיוב מינימלי של 520שח.
עבור פריטי פלטינה ההחזר יהיה 70% מערך הפריט.
משלוח חזרה וכל העלויות הכרוכות בו הוא באחריות הקונה.
שימו לב שכדי להיות זכאים להחזרה, הפריטים חייבים להשלח חזרה תוך 14 יום ממועד קבלתם, להיות במצב הרכישה המקורי שלהם, כולל כל תיעוד המוצר ואריזתו המקורית.
לא ניתן להחזיר פריט שהיה בשימוש או ניזוק.
ביטוח חבילות חוזרות באחריות הלקוח, אם חבילה תאבד או נגנבת לא נוכל להחזיר.

פריטים שאינם ניתנים להחזרה

לא ניתן להחזיר פריטי תכשיטים עם חריטה בהתאמה אישית לקבלת החזר. ניתן להחזיר את כל הטבעות החרוטות בהתאמה אישית לזיכוי חלקי, אולם עמלות החריטה אינן ניתנות להחזר.
הזמנות מיוחדות הן מכירות סופיות ואינן זכאיות להחזרה. החזרות ללא אישור מראש, וחבילות לא תקינות או לא מבוטחות יסרבו עם קבלתן. החזרות עם ניירת או מוצר חסרות לא יטופלו.

אחריות

אנו מציעים אחריות מלאה לשנה לכל נזק שאינו תוצאה של שימוש הזנחה.
במידה ואבן מרכזית נפלה ואינה הנמצא יהיה צורך בתשלום להחלפתה.

ביטולים או שינויים בהזמנה

אם ברצונך לשנות או לבטל הזמנה אנא צור איתנו קשר בהקדם האפשרי. אנו ננסה להתאים את השינויים בהזמנה עד כמה שניתן לפני אישור המשלוח. חיוב של עד 10% מהרכישה עשוי להתרחש בהתאם למצב ההזמנה המקורי בעת ביטול או שינוי ההזמנה (אם תודיעו לנו תוך 48 שעות ההחזר/ביטול יהיה במלואו). שינויים מסוימים עשויים לגרום לעיכובים במשלוח ההזמנה שלך.

מדיניות פרטיות

הפרטיות שלך חשובה לנו, המחויבות שלנו כלפיך היא לכבד ולהגן על הפרטיות והמידע שאת/ה מספק/ת לנו. אנו עשויים להשתמש במידע שסיפקת לנו כדי לשלוח לך הודעות דוא"ל פרסומיות שאותן תוכל/י לבטל את המנוי בכל עת. לא נשתף אף מידע אישי שלך עם חברות חיצוניות כלשהן. מדיניות הפרטיות המלאה

הזמנות בהתאמה אישית

הכל אפשרי ?, שלחו לנו פניה עם בקשות ושאלות ונכין לכם את התכשיט עליו חלמתם/ן.

אלרגיות ורגישות

שימו לב, אלא אם צוין או סוכם אחרת, כל תכשיטי הזהב הלבן מכילים כמות מינימאלית של ניקל. אם אתם מודעים לרגישות כלשהי אנו ממליצים לבחור פלטינה, צבעי זהב אחרים או להתייעץ איתנו לפני ההזמנה. כל רגישות אחרת שיש מחייבת התייעצות מוקדמת לפני ההזמנה.

טיפול ותחזוקה של התכשיטים שלך

את רוב הפריטים ניתן לנקות ולתחזק בקלות בבית. -אם אתה מזמין פריט המכיל אופלים אנא שים לב שמדובר באבן רגישה שעלולה להישבר או להסדק אם נפגעה ישירות מחפץ קשיח או לחץ משמעותי ישיר. אופלים רגישים גם לכימיקלים ולנוזלים מסוימים, נא להימנע ממריחת קרמים ונוזלים עליהם. -פנינים רגישות לשריטות, כימיקלים וקרמים (כמו בשמים) שעלולים להרוס אותן. ציפוי רודיום המשמש לחלק מתכשיטי זהב לבן עשוי להתחיל לדהות לאחר זמן מה, בהתאם לאופן השימוש בתכשיטים שלך, אך ניתן לחדש אותו בקלות על ידי תכשיטן מקומי מוסמך.

מידות

המידות המוצגות באתר שלנו הן מידות אמריקאיות סטנדרטיות בארה"ב. חשוב לעבור מדידה אצל צורף מקצועי או בכלי מדידה מקצועיים לפני ההזמנה כדי לקבל מידה מדויקת.
אנו ממליצים להתייעץ איתנו לגבי המידה המתאימה לפני ההזמנה.
ברוב הפריטים ניתן לעשות התאמת מידה בטווח מסויים ללא תשלום פעם אחת עד כחצי שנה מיום הרכישה, ישנם פריטים בהם אין אפשרות לבצע שינוי מידה ויש להכינם מחדש, אנו ממליצים להתייעץ איתנו לפי ההזמנה.